Всього відповідей: 360

Головна » 2008 » Липень » 29 » Ліга чемпіонів: «Ліверпуль» – «Арсенал»
Ліга чемпіонів: «Ліверпуль» – «Арсенал»
22:16

У матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів у рідних стінах Енфілд роуд «Ліверпуль» підтвердив свій статус успішної кубкової команди, здолавши лондонський «Арсенал» 4:2.

Відкрили рахунок гості завдяки швидкому голу Діабі на 13-й хвилині, але «Ліверпуль» відновив рівновагу після гола Хююпя на 30-й хвилині. Далі вже Торес вивів господарів уперед ("69), але «Арсенал» також рахунок зрівняв – відзначився Адебайор ("84). Лише за хвилину в ворота лондонців було призначено пенальті, який і реалізував капітан господарів Стівен Джерард ("85). А на другій доданій хвилині матчу Бабель забив четвертий гол, добивши «Арсенал».

Нижче вашій увазі пропонується огляд цікавих фото матчу. Переглянути відео забитих голів

Абу Діабі з «Арсеналу» (ліворуч), незважаючи на опіку з боку Хаві Алонсо з «Ліверпуля» (праворуч), відкриває рахунок у матчі та виводить свою команду вперед. Енфілд роуд, Ліверпуль. Матч-відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів між «Ліверпулем» й «Арсеналом». Фото: Clive Brunskill/Getty Images

Самі Хююпя з «Ліверпуля» (другий ліворуч) зрівнює рахунок. Енфілд роуд, Ліверпуль. Матч-відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів між «Ліверпулем» й «Арсеналом». Фото: Clive Brunskill/Getty Images

Дірк Куйт із «Ліверпуля» б'є по воротах. Енфілд роуд, Ліверпуль. Матч-відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів між «Ліверпулем» й «Арсеналом». Фото: Alex Livesey/Getty Images

Фернандо Торес із «Ліверпуля» (ліворуч) забиває гол у ворота «Арсеналу» та виводить свою команду вперед. Енфілд роуд, Ліверпуль. Матч-відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів між «Ліверпулем» й «Арсеналом». Фото: Clive Brunskill/Getty Images

Стівен Джерард із пенальті забиває вирішальний гол у ворота «Арсеналу». Енфілд роуд, Ліверпуль. Матч-відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів між «Ліверпулем» й «Арсеналом». Фото: Clive Brunskill/Getty Images

Вирішальний момент цього чвертьфінального протистояння англійських команд. Кіпер «Арсеналу» Мануель Алмуніа не зміг відбити пенальті, який виконав капітан господарів Стівен Джерард. Рахунок став 3:2. Енфілд роуд, Ліверпуль. Матч-відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів між «Ліверпулем» й «Арсеналом». Фото: Clive

Пристрасті кипіли ще ті. Хто ж у результаті вилетить зі змагань? Тренери господарів і гостей Рафаель Бенітес й Арсен Венгер кожен дає вказівки своїй команді. Енфілд роуд, Ліверпуль. Матч-відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів між «Ліверпулем» й «Арсеналом». Фото: Clive Brunskill/Getty Images

Еммануель Адебайор з «Арсеналу» після того, як зробив рахунок 2:2. Енфілд роуд, Ліверпуль. Матч-відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів між «Ліверпулем» й «Арсеналом». Фото: Alex Livesey/Getty Images

Матьє Фламіні з «Арсеналу», який отримав пошкодження, відносять на носилках із поля. Може, це стало однією із ключових причин поразки його команди? Енфілд роуд, Ліверпуль. Матч-відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів між «Ліверпулем» й «Арсеналом». Фото: Alex Livesey/Getty Images

Розв'язка цього англійського чвертьфіналу. М'яч у воротах після реалізованого Стівеном Джерардом пенальті. Щастя для одних і жаль для інших. Рахунок 3:2 на користь «Ліверпуля». Енфілд роуд, Ліверпуль. Матч-відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів між «Ліверпулем» й «Арсеналом». Фото: Clive Brunskill/Getty Images

Алонсо з «Ліверпуля» бореться за м'яч із Глібом з «Арсеналу». Енфілд роуд, Ліверпуль. Матч-відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів між «Ліверпулем» й «Арсеналом». Фото: Alex Livesey/Getty Images

Дружина капітана «Ліверпуля» Стівена Джерарда Алекс Каран на трибунах перед матчем. Енфілд роуд, Ліверпуль. Матч-відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів між «Ліверпулем» й «Арсеналом». Фото: Clive Brunskill/Getty Images

Вболівальники «Ліверпуля» розвернули плакат із зображенням тренера своєї улюбленої команди Рафаеля Бенітеса та написом іспанською «Це завжди можливо» перед початком гри. Енфілд роуд, Ліверпуль. Матч-відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів між «Ліверпулем» й «Арсеналом». Фото: Clive Brunskill/Getty Images

Переглядів: 828 | Додав: Ihor | Рейтинг: 0.0/0 |