Субота, 20.04.2024, 10:00

Категорії каталога

Головна » Статті » Мои статьи

"Ліверпуль" офіційно спростував чутки про згортання планів будівництва нового клубного стадіону на зміну "Енфілду".

Нагадаємо, що вже не перший рік мерсисайдци планує звести нову арену в "Стенлі Парк". Проте, згідно з деякими даними, американські власники "Ліверпуля" Том Хикс і Джордж Жіллетт випробовують фінансову скруту, яка може перешкодити первинним планам.

Криза світової економіки вже ударила по гаманцю багато власників клубів Прем'єра-ліги. Не стали виключенням і власники "Ліверпуля", проте офіційний веб-сайт "червоних" поспішив розвіяти виниклі побоювання.

"Подібні чутки є абсолютною неправдою. Ми не збираємося продовжувати виступати на стадіоні, що діє, і не збираємося розширювати його місткість. Світова криза може лише викликати затримку в будівництві, але не відмінити його. Плани по будівництву нового висококласного стадіону в "Стенлі Парк" залишаються в силі, - говориться в заяві "Ліверпуля".

Категорія: Мои статьи | Додав: Ihor (13.10.2008)
Переглядів: 1124 | Рейтинг: 5.0/3 |