Середа, 01.05.2024, 12:00

Головна » 2009 » Листопад » 8 » Шестеро основних гравців готові до матчу проти Бірмінгема
Шестеро основних гравців готові до матчу проти Бірмінгема
Рафаель Бенітес сподівається, що шестеро футболістів з основної команди зможуть взяти участь в матчі з Бірмінгемом, який відбудеться в понеділок, повідомляє офіційний сайт клубу.

Остаточне рішення по Стівену Джеррарду і Фернандо Торресу Бенітес прийме в понеділок. Крім того, іспанський тренер ще не готовий прийняти рішення щодо інших травмованих гравців основної команди, але є шанси, що вони будуть готові до понеділка. Серед них: Глен Джонсон, Мартін Шкртел, Набіль Ель-Жар, Фабіо Ауреліу, Альберт Рієра і Альберто Аквілані.

"Джонсон тренується за полегшеною програмою. Остаточне рішення щодо його готовності до матчу буде прийнято після недільної тренеровки. Якщо все буде добре, він зможе вийти на поле".

"Мартін Шкртел, Фабіо Ауреліу та Набіль Ель-Жар тренувалися на повну силу, швидше за все, вони будуть у заявці".

"Альберт Рієра також тренувався, так що у нас однією хорошою новиною більше".

"Минулого тижня ви бачили багатьох гравців молодіжної команди, але тепер, коли більшість футболістів основного складу відновилося, у нас є з чого вибирати." - говорить Бенітес

Джеймі Каррагер і Філіпп Деген пропустять цей матч через дискваліфікацію, зароблену в матчі з Фулхемом.

В заявці буде присутній і Альберто Аквілані, який так і не вийшов на поле під час матчу з Ліоном. Але він все одно навряд чи вийде на поле з перших хвилин. Бенітес обгрунтував це так: "Його фізична готовність все ще залишається проблемою. Тим більше на цій позиції у нас є непогані гравці, які можуть грати."

Переглядів: 626 | Додав: DOCTOR | Рейтинг: 0.0/0 |

«  Листопад 2009  »